To the start page Contact us Log in
Russian Championships 2015 Teams
Date 15.3.2015
Series Russian Championships Teams
City Moscow
Web -
Participants 24
Level -
Value 0

Pos. 
1.Bagira
Igor Kashentsev, Stepan Korotkiy, Dmitriy Koshman, Alexander Miloradov, Alexey Zaharov
2.THC Stiga Elites
Patrik Petr, Dmitry Soloviev, Ladislav Tmej, Petr Tmej
3.Legion
Maxim Borisov, German Fokin, Oleg Ortinov, Mikhail Shashkov, Vladimir Smirnov, Artem Valiev
4.Northern Lights
Anton Fedoseev, Yanis Galuzo, Mark Gorodnitskiy, Pavel Gorodnitskiy, Kirill Storchak, Andrey Voskoboynikov
5.Turun Seudun PJK
Kevin Eriksson, Kimmo Eriksson, Jan Pelkonen, Santtu Sainio
6.Alfa-Taktika
Grigoriy Dubinin, Anton Gladkoborodov, Anton Legkov, Stanislav Lutay, Alexey Shastov, Alexey Titov
7.Petersburg Pirates
Maxim Chegaev, Alexandr Danilov, Dmitry Malygin, Evgeniy Pipchenko, Vitaly Skorobogatov
8.THC Lisovi Haschi
Dmytro Litvinyuk, Viktoriya Noselivska, Sergey Sammal, Mykhaylo Spivakovskyy, Anton Umanskyy
9.THC Toros
Veniamin Gerasimov, Yuriy Prostakov, Anton Runenkov, Mykhaylo Shalomayev, Arseniy Stolyarov, Gleb Vasiliev
10.MaSKA
Dmitry Afonin, Dmitriy Belavin, Nikita Pavlov, Nikita Zholobov
11.Athena
Alexandra Belavina, Irina Belavina, Viktoria Gorodnitskaya, Maria Miloradova, Elena Nikitina, Eva Ozerova
12.Kuropatki
Pavel Churilin, Denis Matveev, Sergey Patekhin, Viacheslav Patekhin
13.Shik Club & Co
Dmitriy Bochkarev, Alexey Korotkiy, Sergey Kovankin, Alexey Shalagin, Sergey Shikerin
14.Alliance/KuLiNakh
Alexandr Kosyrev, Andrey Titov, Daniil Yurchenko, Alexandr Zaytsev, Alexandr Zhulyabin
15.Kuropatki II
Andrey Chaplygin, Sergey Ivanov, Alexander Makushkin, Dmitriy Nabasov, Maxim Starkov
16.Mastergrad
Alexander Galkin, Aleksandr Tarakanov, Gleb Tarakanov, Vladimir Tarakanov, Bakhtiyar Tileukabylov, Baurzhan Ualiev
17.Bugor
Artem Budaev, Alexey Gorin, Ilja Ponomarev, Nikolai Smirnov
18.United Team of KuLiNakh
Ryurik Gutiev, Igor Novikov, Leonid Volik, Yury Volik
19.Prometey
Artem Boldyrev, Konstantin Gareev, Ruslan Kamalov, Georgiy Levashov
20.United Team of Siberia
Maksim Avgustov, Dmitriy Fedorchenko, Alexey Kroshko, Mikhail Simonov, Egor Stepanov
21.THC Start
Dmitriy Hintibidze, Andrey Kalinkin, Sergey Kalinkin, Ivan Shemjakov
22.Stiga-Junior
Artem Blinov, Andrey Jamkov, Daniil Mushnikov, Oleg Salamatov, Irina Vorobieva
23.Ural-Volga
Vladimir Krivolapov, Anton Sysolyatin, Yuriy Verbitskiy, Alexander Yakovenko
24.Gladiators
Artem Arakelian, Karen Avetisyan, Stanislav Dudoladov, Abdul Salmonov, Daniil Sonin