Any player who wishes their personal data to no longer be displayed or stored by the ITHF is asked to contact wr.update@ithf.info. The data will then be removed or anonymised.

To the start page Contact us Log in
Russian Championships 2019 Teams
Date 17.3.2019
Series Russian Championships Teams
City Moscow
Web -
Participants 24
Level -
Value 0

Pos. 
1.Kuropatki
Alexey Artuchov, Anton Artuchov, Andrey Chaplygin, Sergey Ivanov, Denis Matveev, Dmitriy Nabasov, Maxim Starkov
2.THC Toros
Alexander Galkin, Veniamin Gerasimov, Dmitriy Petrov, Arseniy Stolyarov, Gleb Vasiliev, Nikita Zholobov
3.Legion-NiKi
Maxim Borisov, Yanis Galuzo, Jevgeni Lvov, Dmitry Malygin, Oleg Ortinov, Vladimir Smirnov, Evgenii Solovev
4.Alfa-Taktika
Grigoriy Dubinin, Vladimir Goncharov, Stanislav Lutay, Igor Masloboev, Alexey Titov
5.Northern Lights
Alexi Biorn, German Fokin, Nikita Pavlov, Mikhail Shashkov, Kirill Storchak
6.THC Toros II
Vyacheslav Kelin, Yuriy Prostakov, Anton Runenkov, Vladislav Semenchuk, Alexandr Zaytsev
7.Stiga St. Petersburg
Artem Blinov, Ruslan Kamalov, Daniil Mushnikov, Daniil Perov, Oleg Salamatov, Boris Velmoga
8.Nizhnij Novgorod
Alexey Korotkiy, Alexandr Kosyrev, Ivan Shemjakov, Sergey Shikerin, Dmitry Soloviev
9.Petersburg Pirates
Alexandr Danilov, Vadim Matveev, Anthony Mzilangve, Vitaly Skorobogatov
10.Kazan Dragons
Konstantin Barabash, Alexander Enyushin, Ramil Galiev, Emil Mumdzhi, Pavel Shakirov
11.MaSKA
Alexandra Belavina, Alexander Koroschenko, Ksenia Oboeva, Darja Obuhova, Danila Titov
12.Jigits
Alexey Baranov, Alexey Krinov, Mikhail Krinov, Aleksandr Tarakanov, Bakhtiyar Tileukabylov, Timur Tileukabylov
13.Fenix Novosibirsk
Konstantin Kirilin, Dmitry Lyapin, Petr Mozhaev, Victor Poberezhny, Gennadiy Shurupov
14.Bugor
Artem Budaev, Alexey Gorin, Ilya Ponomarev, Nikolay Smirnov
15.THC Fenix
Elnara Abasova, Roman Aganichev, Taisia Ankudimova, Olga Glazunova
16.Forever Young
Sergey Kudinov, Alexander Nagorniy st., Elena Stoljarova, Andrey Tikhomirov
17.Kazan Dragons II
Dinar Fakhrutdinov, Timur Khamiev, Sergey Semagin, Kapitolina Semagina
18.Concentrate
Aliaksei Krauchanka, Vadim Krynitski, Andrey Ponomarev, Vladimir Slizh
19.Orion
Ruslan Kazymov, Pavel Temnyakov, Arseniy Ukolov, Alexander Yakovenko
20.Ve-Ko
Sergey Korotkiy, Igor Miloradov, Maria Miloradova, Yuriy Popov, Sergey Pugachev, Andrey Stolyarov, Kirill Vasilev
21.Vorobevy gory
Roman Boikov, Magomedrasul Hadzhalov, Dmitrij Korolyov, Dmitriy Zhuravlev
22.Ohta
Semen Bitjukov, Pavel Simonov, Konstantin Sitnikov, Nikita Tikhomirov
23.Lemonad Kazan
Konstantin Gorshkov, Ismagil Iksanov, Dmitry Melnikov, Artem Smirnov
24.Rovesnik Novokuznetsk
Vitaly Bushuev, Evgeniy Tarasevich, Alexander Tkebuchava, Maxim Trubachev