To the start page Contact us Log in
Russian Championships 2017 Teams
Date 19.3.2017
Series Russian Championships Teams
City Moscow
Web -
Participants 24
Level -
Value 0

Pos. 
1.Zhuk v Muravejnike
Alexi Biorn, Anton Fedoseev, Yanis Galuzo, Mark Gorodnitskiy, Pavel Gorodnitskiy, Andrey Voskoboynikov
2.Bagira
Igor Kashentsev, Stepan Korotkiy, Dmitriy Koshman, Alexander Miloradov, Alexey Zaharov, Ivan Zaharov
3.Legion
Maxim Borisov, German Fokin, Oleg Ortinov, Mikhail Shashkov, Vladimir Smirnov, Artem Valiev
4.Alfa-Taktika
Grigoriy Dubinin, Vladimir Goncharov, Stanislav Lutay, Alexey Titov
5.THC Lisovi Haschi
Alexey Chernov, Dmytro Litvinyuk, Eva Ozerova, Sergey Sammal, Mykhaylo Spivakovskyy
6.Kuropatki
Andrey Chaplygin, Sergey Ivanov, Denis Matveev, Dmitriy Nabasov, Sergey Patekhin, Maxim Starkov
7.THC Toros
Alexander Galkin, Veniamin Gerasimov, Dmitriy Petrov, Yuriy Prostakov, Arseniy Stolyarov, Alexandr Zaytsev
8.Stiga-Junior
Artem Blinov, Ruslan Kamalov, Daniil Mushnikov, Daniil Perov, Oleg Salamatov
9.Toro Rosso
Artem Boldyrev, Vyacheslav Kelin, Yaroslav Mikryukov, Anton Runenkov, Gleb Vasiliev
10.Joker
Dmitriy Belavin, Nikita Pavlov, Boris Velmoga, Irina Vorobieva, Nikita Zholobov
11.Diesel
Yuriy Ivanov, Igor Masloboev, Mihail Mihin, Valeriy Samsonov, Dmitry Soloviev
12.Petersburg Pirates
Alexandr Danilov, Dmitry Malygin, Evgeniy Pipchenko, Mykhaylo Shalomayev, Vitaly Skorobogatov
13.Shik Club & Co
Alexey Korotkiy, Sergey Kovankin, Alexandr Shikerin, Sergey Shikerin
14.Inter
Konstantin Avdeev, Alexey Kroshko, Victor Poberezhny, Egor Stepanov, Jevgeny Tsupko
15.RS-Balance
Alexey Baranov, Mikhail Krinov, Andrey Ponomarev, Aleksandr Tarakanov, Gleb Tarakanov, Baurzhan Ualiev
16.Ural-Volga
Vladimir Krivolapov, Igor Saveljev, Sergey Sayfulin, Anton Sysolyatin, Kirill Vasilev, Yuriy Verbitskiy
17.Bugor
Artem Budaev, Alexey Gorin, Ilya Ponomarev, Nikolay Smirnov
18.MaSKA
Nikita Gorlov, Alexander Koroschenko, Maxim Korsuk, Maxim Osadchuk, Denis Petrov
19.United Team of KuLiNakh
Sergey Fiel, Petr Mozhaev, Leonid Volik, Yury Volik
20.THC Fenix
Elnara Abasova, Taisia Ankudimova, Alexandr Dyomin, Olga Glazunova
21.Orion
Ruslan Kazymov, Alexander Krivilev, Anton Larin, Alexander Negodaev, Pavel Temnyakov, Alexander Yakovenko
22.Forever Young
Alexander Larichev, Alexander Nagorniy ml., Alexander Nagorniy st., Elena Stoljarova
23.Gladiatory
Stanislav Dudoladov, Aleksey Molodenkov, Abdul Salmonov, Evgenii Solovev, Daniil Sonin
24.Tester
Alexander Enyushin, Ramil Galiev, Alexey Skrobansky, Alexey Yushin