Any player who wishes their personal data to no longer be displayed or stored by the ITHF is asked to contact wr.update@ithf.info. The data will then be removed or anonymised.

To the start page Contact us Log in
Russian Championships 2020 Teams
Date 15.3.2020
Series Russian Championships Teams
City Moscow
Web -
Participants 20
Level -
Value 0

Pos. 
1.Legion-NiKi
Maxim Borisov, Yanis Galuzo, Pavel Gorodnitskiy, Dmitry Malygin, Oleg Ortinov, Vladimir Smirnov, Evgenii Solovev
2.THC Toros
Veniamin Gerasimov, Dmitriy Petrov, Gleb Vasiliev, Alexey Zaharov, Ivan Zaharov, Nikita Zholobov
3.Kuropatki
Alexey Artuchov, Andrey Chaplygin, Sergey Ivanov, Vladimir Kiselev, Denis Matveev
4.Stiga St. Petersburg
Artem Blinov, Darja Obuhova, Daniil Perov, Oleg Salamatov
5.Northern Lights
Alexi Biorn, German Fokin, Georgii Levashev, Nikita Pavlov, Mikhail Shashkov, Kirill Storchak
6.Alfa-Taktika
Grigoriy Dubinin, Stanislav Lutay, Igor Masloboev, Alexey Titov
7.Kazan Dragons
Konstantin Barabash, Alexander Enyushin, Ismagil Iksanov, Timur Khamiev, Emil Mumdzhi, Kapitolina Semagina
8.THC Toros II
Alexander Galkin, Vyacheslav Kelin, Victor Poberezhny, Yuriy Prostakov, Anton Runenkov, Alexandr Zaytsev
9.Jigits
Alexey Baranov, Alexey Krinov, Mikhail Krinov, Raivis Miglinieks, Andrey Ponomarev, Aleksandr Tarakanov
10.Petersburg Pirates
Maxim Chegaev, Alexandr Danilov, Mikhail Kovalenko, Evgeniy Pipchenko, Vitaly Skorobogatov
11.Ultra Cherepovets
Alexander Larichev, Alexander Ozerov, Eva Ozerova, Alexander Semichev, Egor Zaytsev
12.Nizhnij Novgorod
Semen Ivanov, Alexey Korotkiy, Alexandr Kosyrev, Sergey Shikerin, Alexandr Zhulyabin
13.PROvince
Alexey Bobushkin, Denis Guselnikov, Dmitry Lyapin, Vadim Matveev, Alexey Skrobansky
14.Ohta
Semen Bitjukov, Artur Danilov, Ksenia Oboeva, Pavel Simonov, Konstantin Sitnikov, Nikita Tikhomirov
15.Bugor
Artem Budaev, Maxim Maksimov, Ilya Ponomarev, Artem Shirskiy
16.Forever Young
Sergey Kudinov, Alexander Nagorniy st., Elena Stoljarova, Andrey Tikhomirov, Alexander Yakovenko
17.United Team of Siberia
Maksim Avgustov, Dmitry Krasyuk, Alexander Krivilev, Jevgeny Tsupko
18.Podrostok
Ramil Galiev, Konstantin Gorshkov, Dmitry Melnikov, Sofya Safiullina, Artem Smirnov
19.THC Fenix
Roman Aganichev, Taisia Ankudimova, Olga Glazunova, Pavel Syzrantsev
20.Ve-Ko
Sergey Korotkiy, Igor Miloradov, Maria Miloradova, Yuriy Popov, Sergey Pugachev, Andrey Stolyarov, Kirill Vasilev