Any player who wishes their personal data to no longer be displayed or stored by the ITHF is asked to contact wr.update@ithf.info. The data will then be removed or anonymised.

To the start page Contact us Log in
Czech Championships 2017 Teams
Date 2.6.2017
Series Czech Championships Teams
City Pribram
Web -
Participants 19
Level -
Value 0

Pos. 
1.THC Stiga Elites
Michal Hvizd, Michal Kobrle, Patrik Petr, Vaclav Pikl, Milos Sevr, Jan Sladek, Ladislav Tmej, Petr Tmej
2.THC Stiga-Game Pribram
David Dvoracek, Leos Hvizd ml., Karel Krejcik, Josef Kurka, Martin Madera, Jakub Sladek, Petr Vlach
3.HCS Zabka Praha
Miroslav Cernoch, Jiri Chylik ml., Filip Hamacek, Krystof Herold, Zdenek Matousek st., Daniel Matysek, Ludek Prihoda
4.Stiga Big Band Praha
Jan Dryak, Dusan Krasa, Krystof Lebl, Antonin Suryn, Adam Zielinsky
5.THC Trinec
David Cibulka, Jiri Cibulka, Roman Pavlica, Lukas Turon, Petr Turon, Tomas Waclawek
6.Absolut Desperation
Stanislav Kraus, Vladimir Kraus, Tomas Lahucky, Marek Lisy, Zbynek Pilar
7.THC Stiga Svitavy 93
David Brdicek, Radim Nevrlik, David Smid, Lukas Stanek, Michal Zunka
8.BSE United
Samuel Hana, Lukas Kahoun, Frantisek Marek, Lukas Paclik, Tibor Varga
9.SHC Cheb
Lubos Cerny, Zbynek Fronek, Daniel Hrachovec, Miloslav Kubica, Vaclav Macek, Jiri Vacha
10.Stiga HC Benatky
Michal Bostik, Tomas Bucek, Tomas Halama, Robert Jez, Zdenek Lopaur, Josef Maly
11.Gladiators Plzen
Jan Kubernat, Pavel Kubrt, Hynek Nechutny, Pavel Plesak, Miroslav Uhlir, Martin Zenisek
12.SHC Cheb - Black Horses
Michael Cerny, Jan Klokan, Jiri Kropacek, Michal Masika, Jan Medvec, Stanislav Srba
13.HCS Zabka Praha II
Miroslav Cadil, Pavel Dvorak, Ales Fiala, Pavel Flek, Josef Jelinek, Jakub Matysek, Ladislav Sich, Vaclav Vopava
14.THC Stiga-Game Pribram II
Vojtech Bestak, Leos Hvizd st., Tomas Jedlicka, Karel Milec, Zdenek Prochazka, Michal Skorepa, Milan Slepicka ml., Lukas Vacek
15.Stiga HC Benatky II
Radek Bidlo, David Hejnoch, Ladislav Kulhanek, Jiri Malik st., Jindrich Petr, Josef Sedlacek, Jiri Zapletal
16.THC Teplysovice
Pavel Goby, Vojtech Goby, Vlasta Gobyova, Pavel Pohoraly, Katerina Starecka
17.SHC Cheb - Oranzova Torpeda
Jan Cernak, Iva Fochlerova, Petr Holub, Miroslava Horakova, Jan Kubica, Jiri Macek, Jaroslav Ourada
18.THC Stiga-Game Pribram III
Vojtech Bernat, Anita Grimova, Pavel Hrasky, Jan Pelescak, Ondrej Pulec, Tomas Ruzicka
19.BSE United II
Simon Beran, Tomas Kahoun ml., Tomas Kahoun st., Matyas Klazar, Hana Maresova, Martin Petr