To the start page Contact us Log in
World Championships 2016 Clubs
Date 10.1.2016
Series World Championships Clubs
City Kursk
Web web page
Participants 23
Level -
Value 0

Pos. 
1.BJC Laimite
Eduards Blumentals, Edgars Caics, Yanis Galuzo, Sandis Kristaps Lagzdins, Atis Silis
2.Northern Lights
Anton Fedoseev, Pavel Gorodnitskiy, Anton Legkov, Kirill Storchak, Andrey Voskoboynikov
3.Legion
Maxim Borisov, German Fokin, Oleg Ortinov, Mikhail Shashkov, Vladimir Smirnov, Artem Valiev
4.Bagira
Igor Kashentsev, Stepan Korotkiy, Dmitriy Koshman, Alexander Miloradov, Alexey Zaharov, Ivan Zaharov
5.THC Lisovi Haschi
Dmytro Litvinyuk, Viktoriya Noselivska, Sergey Sammal, Mykhaylo Spivakovskyy, Anton Umanskyy
6.Alfa-Taktika
Grigoriy Dubinin, Vladimir Goncharov, Denis Katkov, Stanislav Lutay, Alexey Titov
7.THC Toros
Veniamin Gerasimov, Yaroslav Mikryukov, Eva Ozerova, Yuriy Prostakov, Anton Runenkov, Arseniy Stolyarov, Gleb Vasiliev, Alexandr Zaytsev
8.Joker
Dmitry Afonin, Dmitriy Belavin, Nikita Pavlov, Irina Vorobieva, Nikita Zholobov
9.Katran
Nazar Kondrashevskyy, Anatoliy Sapozhnikov, Vitaliy Sapozhnikov, Mykhaylo Shalomayev, Igor Zaporojets, Viktoriia Zaporojets
10.Kuropatki
Denis Matveev, Sergey Patekhin, Viacheslav Patekhin, Sergey Protasov, Igor Scherbakov
11.Shik Club & Co
Alexey Korotkiy, Sergey Kovankin, Alexey Shalagin, Sergey Shikerin
12.United Team of KuLiNakh
Sergey Bratko, Ryurik Gutiev, Lanita Gutieva, Ivan Veremeenko, Leonid Volik, Yury Volik, Daniil Yurchenko
13.Petersburg Pirates
Alexandr Danilov, Dmitry Malygin, Evgeniy Pipchenko, Vitaly Skorobogatov
14.Kuropatki NEW
Goran Agdur, Andrey Chaplygin, Pavel Churilin, Sergey Ivanov, Maxim Starkov
15.RS-Balance
Alexey Baranov, Alexey Krinov, Sergejs Mihejevs, Andrey Ponomarev, Igor Saveljev, Raivis Sternats, Aleksandr Tarakanov
16.Prometey
Alexi Biorn, Dmytro Donets, Georgiy Levashov, Oleg Salamatov, Serhiy Tsyba
17.Bugor
Artem Budaev, Alexey Gorin, Ilya Ponomarev, Nikolay Smirnov
18.Stiga St. Petersburg Juniors
Artem Blinov, Ruslan Kamalov, Daniil Mushnikov, Alexander Nagorniy ml.
19.THC Shaleni Bdzholy
Yuriy Bondarenko, Dmytro Derkach, Oksana Derkach, Igor Martynenko, Volodymyr Trus
20.Brama
Aliaksandr Bartosh, Andrei Kniaziuk, Sergey Kudinov, Siarhei Vazhnik
21.Kuropatki NEXT
Stepan Kishulko, Nikita Lomakin, Dmitriy Nabasov, Artem Pankov, Maksim Taziev
22.Zvezda
Alexey Legostaev, Sergey Legostaev, Denis Trubnikov, Alexey Ziborov
23.Bullit
Andrey Aseev, Yuriy Aseev, Gleb Moskvin, Rostislav Pereverzev, Nikita Shurov