Czech Open 2007

Czech Open 2007

Rozlosování skupin, výsledky z turnaje

Turnaj Czech Open 2007 je závěrečným dílem World Table Hockey Tour 2006 / 2007 (WTHT). Právě zde se proto rozhodne o konečném pořadí WTHT a tedy i o deseti nejlepších hráčích, kteří se díky umístění ve WTHT kvalifikují na letošní mistrovství světa. nejlepší český hráč současnosti - Lukáš Turoň

Czech Open 2007 je navíc posledním turnajem Českého poháru 2006 / 2007 a proto také rozhodne o konečném pořadí letošní sezóny Českého poháru a navíc i o složení české reprezentace. Na turnaji tak očekáváme kompletní českou špičku a věříme i v příjezd většího počtu zahraničních hráčů. Tradicí posledních Czech Open je účast zástupců deseti různých států.

Czech Open 2007 proběhne v Plzni, tedy v městě, kde se v roce 2001 konalo mistrovství světa a v roce 2004 i první oficiální ročník Czech Open. Navíc v Plzni sídlí jak česká asociace i mezinárodní federace stolního hokeje. I díky těmto skutečnostem nazvali reportéři časopisu Reflex v jednom ze svých článků Plzeň hlavním městem stolního hokeje.

Na těchto stránkách bystě měli nalézt veškeré informace o turnaji. Pokud přesto budete mít nějaké otázky ohledně Czech Open, neváhejte a napište nám mail, případně můžete telefonicky kontaktovat Vladimíra Krause na čísle 605 821 144.

Pozvánka na turnaj s vyznačením příjezdu na místo konání.


distributor Stiga hokejů v ČR Česká asociace Stiga Game International Table Hockey Federation město Plzeň
Copyright Kraus Bros. 2007, English version / anglicky