Česká asociace Stiga Game

pořádá

Czech Open 2007

finále Světové ligy a zároveň závěrečný turnaj Českého poháru 06/07

největší a nejlépe obsazený letošní turnaj v ČR

ve stolním hokeji Stiga

Kde:

Jídelna SPŠ dopravní, Karlovarská 99, Plzeň – Lochotín (na mapě bod č. 1), z centra směr Karlovy Vary, Sokolov. Parkovat lze v těsné blízkosti školy – příjezd po Špálově ulici. Přímo před místem konání je zastávka tramvaje číslo 4 (směr Košutka, zastávka U Družby - na mapě bod č.5). Tramvaj č. 4 je dostupná pěšky z autobusového nádraží; z vlakového pak tramvají č. 1 směr Bolevec, přestup stanice Pod Záhorskem = 4. zastávka od stanice u nádraží; 1 jízda = 12 Kč)

Termín:

5. května 2007

Časový plán:

Prezentace: 8:00 - 8:45, zahájení: 9:30! Konec odpoledních skupin kolem 17:00.

Startovné:

150,- Kč (nováčci 75,- Kč; nováčkem je ten, kdo hraje na maximálně 3. turnaji ČP)

Registrace:

Prosíme zájemce o účast na turnaji o registraci (osobně, mailem, telefonicky) do 3. května. Není podmínkou, ale pomůžete nám tak s organizací.

Občerstvení:

Občerstvení lze zakoupit v blízkých obchodech (na mapě: č. 3 = Lidl, č. 4 = Albert), na oběd lze zajít do restaurace vzdálené 250 metrů od místa konání (na mapě bod č. 2).

Ostatní:

Turnaje se zúčastní vyšší počet hráčů (přijedou i hráči z RUS, LAT, FIN, SVK, HUN, SLO…), včetně mistrů Evropy Zacharova (RUS) a Caicse (LAT). Proti jiným turnajům Českého poháru bude použit odlišný hrací systém – určí se až dle konečného počtu účastníků. Hrát se bude na 54 hokejích.

Bližší informace: Vladimír Kraus - tel. 605 821 144, www.stolnihokej.cz

*             

Turnaj podporují