Zápasy ve skupinách (Basic and placement groups)
Zápasy o umístění (Placement matches)
Tabulka útočníků (Best forwards)
Tabulka obránců (Best defenders)
Soutěž klubů

Konečné pořadí turnaje (Final table)

      Z + = -     B Zisk b.  
1. Petr Patrik THC Stiga Elites 45 39 1 5 264  : 81 79 160  
2. Kobrle Michal THC Stiga Elites 45 33 3 9 229  : 103 69 152  
3. Matýsek Jakub HCS Žabka Praha 43 32 3 8 193  : 111 67 146  
4. Boštík Michal THC Stiga Elites 42 27 3 12 152  : 102 57 141  
5. Lebl Kryštof Big Band 39 28 5 6 154  : 70 61 137  
6. Matýsek Daniel HCS Žabka Praha 40 25 4 11 132  : 98 54 134  
7. Kubica Miloslav SHC Cheb 38 21 6 11 158  : 111 48 132  
8. Plešák Pavel Gladiators Plzeň 39 20 5 14 136  : 113 45 131  
9. Chylík ml. Jiří HCS Žabka Praha 36 25 2 9 124  : 74 52 128  
10. Herold Kryštof HCS Žabka Praha 35 18 7 10 118  : 91 43 127  
11. Černoch Miroslav HCS Žabka Praha 35 19 3 13 115  : 70 41 126  
12. Kraus Vladimír Rokycany 35 19 4 12 93  : 84 42 125  
13. Vácha Jiří SHC Cheb 35 18 3 14 116  : 107 39 124  
14. Pikl Václav THC Stiga Elites 34 16 5 13 103  : 82 37 123  
15. Uhlíř Miroslav Gladiators Plzeň 35 16 2 17 122  : 150 34 122  
16. Bucek Tomáš Stiga HC Benátky 34 16 4 14 99  : 97 36 121  
17. Ženíšek Martin Gladiators Plzeň 31 15 3 13 109  : 88 33 119  
18. Hejda Roman SHC Cheb 31 13 4 14 98  : 97 30 118  
19. Srba Stanislav SHC Cheb 31 12 2 17 68  : 104 26 117  
20. Ševr Miloš THC Stiga Elites 31 13 2 16 89  : 83 28 116  
21. Fuchs Petr Big Band 31 12 1 18 83  : 92 25 115  
22. Marek František BSE United 31 11 0 20 75  : 121 22 114  
23. Jež Robert Stiga HC Benátky 31 11 4 16 102  : 109 26 113  
24. Holub Petr SHC Cheb 31 7 3 21 70  : 122 17 112  
25. Krejza Aleš THC Třinec 41 28 1 12 162  : 87 57 111  
26. Kopřiva Adam BSE United 42 25 3 14 141  : 104 53 109  
27. Ouřada Jaroslav SHC Cheb 39 15 3 21 100  : 133 33 105  
28. Lopaur Zdeněk Stiga HC Benátky 38 17 5 16 123  : 111 39 104  
29. Šurýn Antonín Big Band 34 17 6 11 88  : 81 40 107  
30. Mašika Michal SHC Cheb 36 16 3 17 90  : 95 35 106  
31. Medvec Jan SHC Cheb 34 13 6 15 111  : 117 32 103  
32. Kubrt Pavel Gladiators Plzeň 34 9 9 16 96  : 117 27 102  
33. Kropáček Jiří SHC Cheb 31 13 6 12 101  : 102 32 100  
34. Nechutný Hynek Gladiators Plzeň 31 9 7 15 75  : 79 25 99  
35. Košňar Martin Gladiators Plzeň 31 9 3 19 64  : 96 21 98  
36. Kraus Vojtěch Rokycany 31 12 2 17 81  : 96 26 97  
37. Perkner Jonáš Big Band 31 9 2 20 44  : 95 20 96  
38. Kopecký Jaroslav SHC Cheb 31 10 4 17 77  : 86 24 95  
39. Gruncl Josef SHC Cheb 31 6 5 20 54  : 113 17 94  
40. Klazar Petr Gladiators Plzeň 31 4 3 24 58  : 136 11 93  
41. Ouřada Antonín SHC Cheb 31 5 2 24 61  : 143 12 92  
42. Touš Michal Gladiators Plzeň 15 4 2 9 38  : 60 10 91  
43. Holub Lukáš SHC Cheb 25 7 3 15 50  : 96 17 90  
44. Hrnčíř Radek Big Band 25 7 2 16 56  : 100 16 89  
45. Horáková Miroslava SHC Cheb 25 5 4 16 64  : 128 14 88  
46. Sabo Branislav *THC Predators (SVK) 25 5 2 18 62  : 99 12 86  
47. Chlebo Ondřej BSE United 25 3 1 21 39  : 128 7 84  
48. Písečka Jiří České Budějovice 25 4 1 20 53  : 128 9 83  


generated by Trefik SW