Czech Open - Liberec, 2. květen 2010
Czech Open - Liberec - zápasy o umístění (play-off matches)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finals |
Hvižď Michal |
- Zakharov Aleksey |
3:2 |
4:3 P |
1:5 |
1:0 |
2:4 |
0:4 |
3:4 |
Semifinals |
Hvižď Michal |
- Pukinskis Raivis |
2:4 |
3:1 |
4:3 |
4:3 P |
3:4 |
3:4 |
4:2 |
Semifinals |
Silis Atis |
- Zakharov Aleksey |
2:6 |
4:3 P |
1:3 |
4:3 |
1:2 |
2:3 |
|
Quarterfinals |
Hvižď Michal |
- Dryák Jan |
0:4 |
6:4 |
3:8 |
3:0 |
7:3 |
0:1 P |
1:0 P |
Quarterfinals |
Pukinskis Raivis |
- Caics Edgars |
0:4 |
4:3 |
3:4 |
6:3 |
5:1 |
4:3 |
|
Quarterfinals |
Silis Atis |
- Petrov Dmitriy |
6:2 |
6:2 |
4:3 |
6:4 |
|
|
|
Quarterfinals |
Levdansky Yevhen |
- Zakharov Aleksey |
1:2 |
1:3 |
1:4 |
4:3 |
1:5 |
|
|
1/8 finals |
Zakharov Ivan (A1/1) |
- Hvižď Michal (A2/8) |
2:5 |
5:3 |
3:4 |
2:1 P |
4:2 |
1:3 |
1:4 |
1/8 finals |
Ostlund Peter (A2/4) |
- Dryák Jan (A1/5) |
7:1 |
4:2 |
2:4 |
2:0 |
2:4 |
1:2 P |
2:6 |
1/8 finals |
Pukinskis Raivis (A1/3) |
- Tměj Petr (A2/6) |
3:4 |
5:4 P |
0:2 |
3:2 P |
3:7 |
1:0 P |
3:2 P |
1/8 finals |
Turoň Lukáš (A2/2) |
- Caics Edgars (A1/7) |
0:5 |
4:3 P |
5:2 |
3:4 |
2:7 |
2:4 |
|
1/8 finals |
Galuzo Yanis (A1/2) |
- Silis Atis (A2/7) |
3:4 P |
1:2 |
3:4 |
2:1 P |
3:1 |
1:2 |
|
1/8 finals |
Petrov Dmitriy (A2/3) |
- Sládek Kuba (A1/6) |
2:1 |
2:6 |
3:2 |
1:2 P |
3:2 |
2:6 |
5:1 |
1/8 finals |
Levdansky Yevhen (A1/4) |
- Balodis Karlis (A2/5) |
4:2 |
2:3 |
1:2 P |
5:2 |
4:1 |
0:1 |
2:1 |
1/8 finals |
Zakharov Aleksey (A2/1) |
- Saulitis Edgars (A1/8) |
3:1 |
2:1 |
5:3 |
4:3 |
|
|
|
B Finals |
Titov Alexey |
- Lebl Kryštof |
2:3 P |
1:2 |
1:2 |
|
|
|
|
B Semifinals |
Titov Alexey |
- Hudec Tomáš |
2:0 |
3:4 |
3:0 |
1:0 P |
|
|
|
B Semifinals |
Lebl Kryštof |
- Zielinský Adam |
4:3 |
5:1 |
3:2 P |
3:0 |
|
|
|
C Finals |
Zamutovský Tomáš |
- Lopaur Zdeněk |
5:4 P |
2:3 P |
2:3 |
5:0 |
6:2 |
|
|
C Semifinals |
Zamutovský Tomáš |
- Hamáček Filip |
3:1 |
4:3 |
2:4 |
5:2 |
|
|
|
C Semifinals |
Ležík Matěj |
- Lopaur Zdeněk |
2:3 |
2:1 |
2:5 |
2:4 |
|
|
|
D Finals |
Vargová Marie |
- Lahučký Tomáš |
2:3 P |
2:6 |
0:2 |
|
|
|
|
D Semifinals |
Molnar Tamas |
- Vargová Marie |
2:3 P |
2:0 |
1:2 |
2:0 |
1:2 |
|
|
D Semifinals |
Pilař Zbyněk |
- Lahučký Tomáš |
2:3 |
3:4 |
0:6 |
|
|
|
|
E Finals |
Fiala Aleš |
- Ženíšek Martin |
4:2 |
3:4 P |
2:5 |
3:4 |
|
|
|
E Semifinals |
Fiala Aleš |
- Brandellero Claudio |
2:1 |
2:4 |
2:5 |
2:0 |
4:1 |
|
|
E Semifinals |
Jílek Lukáš |
- Ženíšek Martin |
2:5 |
3:6 |
4:3 |
1:3 |
|
|
|
F Finals |
Příhoda Luděk |
- Pilařová Markéta |
3:5 |
2:4 |
2:1 |
1:3 |
|
|
|
F Semifinals |
Příhoda Luděk |
- Bečvář Josef |
5:0 K |
|
|
|
|
|
|
F Semifinals |
Hrachovec Daniel |
- Pilařová Markéta |
1:2 P |
0:5 |
2:3 P |
|
|
|
|
G Finals |
Halama Tomáš |
- Maděra Martin |
5:1 |
10:2 |
5:1 |
|
|
|
|
G Semifinals |
Halama Tomáš |
- Novotný Jan |
5:3 |
9:3 |
11:3 |
|
|
|
|
G Semifinals |
Maděra Martin |
- Jelicic Tomislav |
3:4 |
7:2 |
2:0 |
2:1 |
|
|
|
|
Created by Trefik, table hockey edition. Copyright 2003-2009 Vladimír Kraus
www.trefik.com