Praha - Czech Open, 8. duben 2006

Na mezinárodní turnaj Czech Open si tento rok našlo cestu 117 hráčů z 10 států. Čeští hráči dokázali v zahraniční konkurenci své kvality do elitní devítky nepustili jediného cizince. Z vítězství se radoval Honza Suchý, druhý skončil Standa Kraus a třetí místo bral Lukáš Turoň. Kompletní výsledky.

Na Czech Open se již od brzkého rána usmívalo i Slunce.

Prezentace hráčů probíhala v pohodě a s úsměvem.

Vystaven byl pohár, který Michal Hvižď vyhrál v Moskvě. V Praze se ale Michalova sbírka nerozšířila.

A že bylo čím - poháry pro nejúspěšnější hráče Czech Open.

Hrací místnost se brzy zaplnila a turnaj se rozběhl.

Diváci seděli nehnutě a napětím ani nedýchali...

Základní skupiny - Tomáš Kvasnička na vlastní kůži poznává, jak se hokej hraje v Rusku.

Yuriy Ivanov z Ruska.

Mihail Mihin z Ruska.

Kdybyste náhodou nevěděli, komu děkovat za průběžně zpracovávané výsledky... :-)

Pořadatelé letošního mistrovství Evropy s sebou přivezli propagační materiály. Vítejte ve Skalici!

Nástěnka s průběžným pořadím ale táhla mnohem víc.

Pořadatelé dalších turnajů Světové ligy - Budapest Open a Bratislava Open na výzvědách :-)

Základní skupiny - souboj maďarského a českého mládí.