Ve dnech 7. a 8.5.2005 se bude konat Mistrovství republiky ve Stiga hokeji. Mistrovství republiky pořádá klub HCS Žabka Praha u příležitosti 10. výročí založení klubu. Celý turnaj se odehraje v základní škole Satalice, K Cihelně 137, Praha 9.

Program
Pátek 6.5.2005 Sobota 7.5.2005 Neděle 8.5.2005
Příjezd do Satalic:

      Autem: Nejjednodušší příjezd do Satalic je od Černého Mostu - poblíž stanice metra Rajská zahrada je odbočka na Satalice. Do Satalic vede silnice Budovatelská. Na Černý Most není problém se dostat po městském okruhu.

      MHD: Do Satalic není problémem se dostat pomocí MHD. Nejbližší zastávka od místa konání MR v Satalicích má název "Satalice". Autobus do Satalic (linka 186) jezdí ze stanic metra Černý most (trasa B), Rajská zahrada (B), Ládví (C) nebo z konečné tramvaje "Lehovec". Konkrétní spojení doporučuji vyhledat na internetu na stránkách Dopravního podniku Praha.


Občerstvení:

      V místě konání bude zajištěno základní občerstvení.

Informace:

      Zdeněk Matoušek st. - 731 615 612
      veškeré informace na www.zabka.wz.cz.


Zde jsou mapy pro příjezd do Satalic. Po kliknutí na mapu se zobrazí zvětšená mapa.


Mapa okolí Satalic a příjezd z Černého Mostu.


Podrobnější mapa Satalic.

Ubytování:

      Ubytování je zajištěno v internátu SOU Čakovice (adresa: Ke stadionu 623). Nejbližší zastávka autobusu má název "Ke Stadionu" (linky 140 a 210). Do místa konání MR se jede nejdříve na zastávku "Fryčovická" a odtud linkou 186 do Satalic, která jede z protější zastávky. Vzdálenost do Satalic je cca 10 minut autem a 25 minut MHD. Cena ubytování je 230 Kč/osoba/noc včetně snídaně!

Mapa, kde je zajištěno ubytování.