Milovice, 2. duben 2005

Předposlední kolo Českého poháru 2004/2005 proběhlo v Milovicích. Na stupních vítězů se seřadili - Jan Dryák, Lukáš Turoň a Stanislav Kraus. Výsledky.

Milovický sál hostí Český pohár již od roku 1991.

Nabytá třetí základní skupina vyřadila z bojů o medaile například Petra Turoně či Petra Tměje.

Maruška Vargová - asi nejpříjemnější překvapení turnaje - v obklopení zkušených áčkařů.

Několik zápasů prvního kola play-off. Největší drama přinesla série Pavla Plešáka s Leošem Hvižděm, který živil své naděje na mistrovství světa až do prodloužení pátého zápasu. Jeho šance před Czech Open podstatně klesly...

Semifinále skupiny B - oba Petrové si zopakovali zápas ze základní skupiny.

Rodinný souboj v osmifinále turnaje.

Pivo zachycené i na minulé fotce bylo cenou útěchy pro Frantu, zatímco Honza pokračoval v cestě pavoukem play-off. Stejně jako na minulém turnaji, ani tentokráte mu nestačilo vedení 2:0 v sérii a po dvou prohraných prodloužení musel blahopřát Pavlovi.

Čtvrtfinálový souboj juniorů - Lukáš poměrně jednoznačně zastavil Mírovo cestu za druhým turnajovým vítězstvím v řadě.

V semifinále už měl Lukáš více práce a až tři vítězství o gól jej posunuly do finále.

Druhé semifinále - Pavel Plešák bojoval s Honzou Dryákem, který viditelně ladí formu směrem k MS.

V sobotu měl nalazeno dobře a po zásluze mohl oslavit turnajové vítězství.