Plzeň, 13. prosince 2003

Výsledky

Čtvrtého turnaje Českého poháru 2003/2004 se v Plzni účastnilo 65 hráčů. Zvítězil stejně jako na posledním turnaji v Litomyšli Honza Suchý. Také druhé místo zůstalo nezměněno - Honza Dryák. Třetí místo získal Pavel Plešák.

Základní skupiny, Zbyněk Pilař s úsměvem na rtech (vydržel mu až do úplného závěru turnaje)

Čtvrtfinále, již zkušené mládí v osobě Mirka Hubáčka pořádně trápí Standu Krause

To se mi snad zdá! Standa Kraus nakonec ale našel správný recept ...

... a sladká odměna ho neminula.

Čtvrtfinále, legenda proti ambicím aneb Pavel Plešák poráží Petra Turoně

Čtvrtfinále Dryák vs. Studnička vypukne až za chvíli, zatím je tedy prostor na předvánoční popovídání

Vánoce nevánoce, toho góla zkrátka dostaneš !!!

Když hokej jako sedavý sport, pak jedině na žehlící židli aneb Vláďa Kraus, byť s úsměvem na tváři, je stále poháru na hony vzdálen ...

Pohár zblízka

V semifinále Honza Dryák vs. Standa Kraus panovala svěží vánoční nálada - pod stromečkem našli oba hodně gólů a Honza i postup do finále

V druhém semifinále přemýšlí Pavel Plešák, kudy na Honzu, zatímco ten již trénuje vítězné úsměvy.

Technické zázemí turnaje Českého poháru aneb Franta Suchý v plné polní.

Ve finále Honza Suchý vs. Honza Dryák hrál jistě svoji roli i objem svalové hmoty u obou soupeřů.

Ale samozřejmě nejen to. Zvítězil Honza Suchý a obhájil tak prvenství z turnaje v Litomyšli.

Vítěz turnaje Honza Suchý se bezprostředně po skončení bojů chystá prostřednictvím mobilu podělit o zážitky se svými blízkými.