Litomyšl, 11. - 13. června 2004

Výsledky

MR 2004 proběhlo v Litomyšli - v jednom z nejstarších a nejhezčích českých měst. Zvítězili zde postupně THC Stiga Plzeň, Kristýna Baščanová, Petr Turoň, Miroslav Hubáček ml. a Honza Dryák. Také oni se tak zapsali do pestré historie tohoto města.


Poklidné město v pátek ještě příliš netušilo, že jej čeká neklidný víkend.Přípravy hracího sálu se ujal místní klub Stiga HC Benátky.A zvládli to s mladickým nadšením.Zahájení proběhlo pod taktovkou Jindry Petra.Pohled do sálu.Pohled ze sálu.


Soutěž družstev


Sobota byla věnována jako obvykle soutěži družstev.A jako obvykle se řešila otázka, zda titul obhájí družstvo THC Stiga Plzeň (vlevo). Námitky vůči této myšlence mělo nejen družstvo Stiga Expand Plzeň (vpravo).Své námitky chtěl říci i loňský finalista - Cibet Praha.Silný byl také tým Přibram Magors. Jeho cílem bylo zlomit prokletí a konečně získat medaili! Letos k tomu měli veškeré předpoklady, neb se jim bez námitek podařilo v jednom družstvu soustředit své nejlepší borce.Bojovná nálada a chuť na nejvyšší příčky byla cítit také z družstva Absolut Spiders.Byť ne vždy :o)Ambice rozhodně nechyběly ani týmu SHC Cheb.Mezivýsledky zajímaly nejvíce domácí a Žabku.Ve čtvrtfinále svedly boj družstva Příbram Magors a Expand Plzeň. Příbramským se podařilo překročit vlastní stín a svému soupeři oplatili porážky z minulých MR. Otevřela se jim tak cesta k medailím.V semifinále čekal Příbram další těžký soupeř: Cibet Praha. I tentokrát byla Příbram úspěšná! A vytoužená medaile byla v kapse.Finále THC Stiga Plzeň vs. Příbram Magors proběhlo v přátelském ovduší. Mimo jiné proto, že příbramští neměli velkých námitek proti obhajobě Plzně.Vysoká úroveň finále z vysoké úrovně (fotil překvapivě Mirek, ne nejvyšší hráč na MR :o)A ceny se těšily na hráče ...A hráči se těšili na ceny ... Čtvrté místo získalo družstvo Třince. Jde o jejich nejlepší umístění v historii, příště budou myslet určitě ještě výš.Bronzové medaile visely na krcích družstva Cibet Praha.Stříbro se stalo ozdobou příbramských krků.Obrovskou radost měli mladí ...... i starší.Největší radost měli samozřejmě vítězové - THC Stiga Plzeň. Obhajoba titulu se podařila!


Pokračování

Za fotky děkuji také osvědčenému reportérovi Mirku Hubáčkovi!

 

Vytvořeno programem Stiga 2000. Copyright 2004 Vladimír Kraus
www.trefik.cz/stiga, telefon: 605 821 144